trečiadienis, gegužės 20, 2009

KAIP PASIDARYTI DEKORATYVINĮ POPIERIŲ


Dar viena pamokėlė, kuria paruošiau ScrapManija blogui

Bandysiu paaiškinti, kaip pasigaminti apskritų, banguotais kraštais, dekoratyvinių popieriaus lapų (Scallop Edge Circle ), arba dekoratyvinių, banguotais kraštais, kantelių.

jums reiks (1 nuotrauka)

1*popieriaus lapo,
2*pieštuko,
3*liniuotės,
4*skriestuvo,
5*žirklių

*Popieriaus lapą padalinkite i 24 lygias dalis. Iš centro brėžkite apskritimą, truputi mažesnį už popieriaus lapą. Paskui brėžkite kita apskritimą, kuris butu 2cm mažesnis už pirmąjį apskritimą (2 nuotrauka).
*Dabar su skriestuvu atsimatuokite 2 cm atkarpą ir brėžkite puslankius (3 nuotrauka).
*Jai norėsite pasigaminti dekoratyvinių kantelių, dabar pats laikas nusibrėžti dar viena, mažesnį apskritimą ir su skriestuvu, atsimatavus tuos pačius 2 cm, braižyti dar viena eile puslankių, popieriaus lapas atrodys maždaug taip (4 nuotrauka).
*Dabar reikia iškirpti. Kad gražiai išsikirptu, pradėkite kirpti nuo aukščiausio taško ir užbaikite i kampelį (5 nuotrauka).
*Paskui, taip pat kirpkite i kita kampelį (6 nuotrauka).
*Taip atrodo jau iškirptas lapas (7 nuotrauka).
*Darant kantelį, su žirklėmis bus sunku gražiai iškirpti vidine pusę, čia aš vis tik patariu naudoti peiliuką (8 nuotrauka).
*Štai ir viskas. Šį karta specialiai pasižiūrėjau kiek užtrukau, kol padariau tai, ką jūs čia matote (9 nuotrauka), nežinau ar tai daug ar mažai, bet man užtruko 40 minučių :) :) :) Jai nebūčiau dar ir fotografavus, manau tikrai per 25-30 minučių būčiau iškarpiusi.
+ Galima daryti įvairaus dydžio, tik jai apskritimą darysite mažesnį, tai ir ta 2 cm atkarpa mažinkite, jai didesni apskritimą darysite - didinkite.
- Jokių minusų nepastebėjau :).

2 komentarai:

Related Posts with Thumbnails