sekmadienis, vasario 22, 2009

ŽUVELĖ

Kaip džiaugiuosi, kad kai kažkada, Aiva įkėlė i SM temą šį vertimą, aš jį išsisaugojau, dabar jaučiuosi kaip naujai atradus :), todėl pamaniau, kad gal ir kitas žuveles sudominsiu ir jos ras panašumu :)

Netgi ir be astrologinių pranašysčių daugelis žino, kokia žavinga yra ši moteris. Be abejo, ji turi savų trūkumų, tačiau iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ji – būtent ta tobula mylimoji, apie kurą svajoja visi vyrai. Netgi šiais laikais, kai moterys yra laisvos ir nepriklausomos, Žuvelės vertė nesumažėjo, anaiptol, ji netgi žymiai pakilo.Tai neturėtų stebinti. Žmona-Žuvelė niekuomet nesistengs atrodyti prabangiau už savo vyrą arba kaip kitaip sumenkinti jo vyrišką pasididžiavimą. Ji mielai leis pristumti jai kėdę, paduoti paltą ir įdėmiai išklausys viską, ką vyras panorės jai pasakyti. Už tai jį norėtų gauti tik vieną – kad vyras ja rūpintųsi ir nuo visų ir visko gintų. Ji pasimėgaudama atsirems į jo petį ir džiaugsmingai praneš, kad būtent tokios peties laukė visą gyvenimą. Manote, tokie žodžiai nepaglostys vyro savimeilės? Todėl nesistebėkite, kad vyrai myli Žuveles. Su jomis jauku, ramu ir gera tarsi rojuje.
Žuvelė yra tokia moteriška, švelni ir maloni, kad vyrai limpa prie jos kaip bitės prie medaus. Žiemą ji mėgsta dėvėti šiltus ir minkštus megztinius bei kepuraites. Pavasarį – nėriniuotus sijonus. Vasarą – skoningą maudymuką, o rudenį, vaikštinėdama su jumis parke, sušalusi mielai įsikiš savo rankeles į jūsų striukės kišenes.
Vyrui pakanka persimesti su ja vos keliais žodžiais ir jis pasijus atsipalaidavęs ir pamiršęs visus rūpesčius. Pokalbis su Žuvele mintyse asocijuosis su jaukiu namų židiniu. Žuvelė leis jums suprasti, kad ji niekada jūsų nespaus ir niekada nekaltins. Tačiau neverta jos žodžių suprasti tiesiogiai. Nustebote? Ką gi, patys kalti. Nereikėjo taip aklai ja tikėti.
Žuvelė yra gudri, kartais apgaulinga, ją sunku pričiupti, ji lengvai vedžios jus už nosies.
Ji atrodo tarsi nežemiška būtybė, kuriai nelengva iškęsti mūsų gyvenimo sunkumus. Aplinkiniams ji mėgsta demonstruoti savo švelnumą, silpnumą ir menką patirtį.
Jos nuotaika keičiasi dažniau negu orai. Ji ypatingai sentimentali ir sugeba verkti valandų valandas. Žuvelė mėgsta atrodyti silpna ir neretai dėl to depresuoja. Jums vertėtų ją įtikinti, kad yra priešingai ir išmokinti ją nugalėti savo drovumą ir abejones.
Vaikams Žuvelė atiduoda visą savo širdį, palikdama tik mažytį gabalėlį, skirtą jums. Labiau mylėti ji linkusi silpnesnį, ligotesnį ir ne tokį gražų vaiką. Dėl vaikų ji pasiryžusi aukoti viską. Bet būdama pernelyg švelni ir nuolaidi negali jų išauklėti stipriomis, tvirtomis ir disciplinuotomis asmenybėmis.
Žuvelė mielai leis vyrui rūpintis ja materialiai ir nesikiš į jo finansinius reikalus. Nes ji mano, kad jau pakankamai pasirūpino savimi, kol jį sutiko. Tačiau, jeigu šeima patirs finansinę krizę, Žuvelė, nors ir be didelio noro, bet padės jums įveikti tą krizę. Tik nepamanykite, kad ji vėl eis dirbti. Ne. Ji tiesiog pasistengs apriboti savo poreikius, pvz., vietoje šampano vakarieniaudama gers obuolių sultis (arba pirks mažiau SB priemonių ).
Jūs privalote visada prisiminti jos Gimimo dieną, vestuvių metines ir kitas jai svarbias datas. Kitaip ji labai įsižeis. Nepamirškite, kad netgi jei judu išgyvenote kartu jau daug metų ir užauginote 4 vaikus, širdies gilumoje ji liko ta pati naivi, miela ir švelni mergaitė, kuri jus kažkada sužavėjo.

Garsenybės, gimusios po Žuvų ženklu:


* Gabrielė Koko Šanel
* Elizabet Teilor
*Albertas Einšteinas
* Viktoras Hugo

3 komentarai:

 1. ...sirdy paglosto toks grazus aprasymas...
  ...bet skaitydama dar karta ysitikinau, kad sutuoktiniai supanaseja :) it kai kurias tokias mielas savybes gyvenimas ima ir pakoreguoja :)taip kaip jam reikia ;)
  ...bet vistiek miela zinoti...

  AtsakytiPanaikinti
 2. tai jau tikrai teisybe del supanasejimo, daukas kas domisi horoskopais, visada nustemba isgirde kad as zuvis o MB liutas, ju manymu turetume buti nesuderinami, bet va jau kiek metu kartu, prisitaikem :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man malonu žinoti, kad mano darbas (vertimas) nenuėjo veltui... :) Tu išsaugojai savo horoskopą, Irma - savąjį savo blog'e... :)

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails