šeštadienis, vasario 07, 2009

OBUOLIŲ PYRAGAS

Savaitgalis, kadangi obuoliai, stūksantys ant stalo, baigia susiraukšlėti kaip bobutės :) , ir niekas jų nenori valgyti, nusprendžiau, kad pats laikas juos sunaudoti pyragui. Receptas paprastutis, pyragas skanutis, tik fotografė aš prasta :)

jums reikės:

4 kiaušiniu
1 stiklinės cukraus
1 stiklinės miltų
1 pakelis vanilinio cukraus
1kg obuolių, mano skonio receptoriai, pataria naudoti rūgščius :)

gaminimo būdas :

Tai va, sukrauni kiaušinius, cukrų, vanilinį cukrų ir su mikseriu plaki kol masė padvigubės, paskui beri miltus, bet reikia žiūrėti kaip tešla atrodo. Aš, jai dedu didelius kiaušinius, tai miltų reikia 2-3 šaukštais daugiau, vienu žodžiu, tešla turi gautis kaip tiršta grietinė, tada reikia berti i tešlą supjaustytus obuolius ir kepi, aš įkaitinu orkaite iki 200-220, ir kepu apie 30-40 min, bet čia jau kiekvienos orkaitės ypatumai, su manąja užtenka ir tiek laiko, gal jums ir greičiau iškeps. Ar pyragas iškepes, galima patikrint įsmeigus medinį pagaliuką, jai nesivelia tešla - pyragas iškepes.
Skanaus

3 komentarai:

  1. Niam niam niam... o koks jis gardutis !!! jamu šį receptuką :) Kepsiu Velykoms ;) ( o mai, ko tik nepriplanavau šioms velykoms, žiūrėsiu kaip pavyks visa tai įgyvendinti)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Jau išbandžiau šį :)) truputį pakoregavau, o jau gardumėlis jo !!!! Ačiū už puikų receptuką ;)

    štai, maniškis - http://irri-style.blogspot.com/2009/04/obuoliu-pyragas-su-karamelizuotais.html

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails